Szyta na miarę

Nasza flota składa się z pojazdów zróżnicowanych gabarytowo o ładowności od 1,2 tony do 24 ton. Dzięki temu oszczędzają nasi Klienci i środowisko.

Nasz priorytet

Priorytetem dla MAKO VAN EXPRESS jest jakość na każdej płaszczyźnie, dlatego stale modernizujemy nasz tabor. Samochody posiadają kontrakty serwisowe i są poddawane rygorystycznym przeglądom technicznym, a średni wiek każdego z nich to zaledwie 2 lata. Dodatkowo nasze pojazdy wyposażone są w nowoczesne systemy wspomagania kierowcy, takie jak asystent pasa ruchu (Lane Assist) czy system awaryjnego hamowania (Active Braking Assist).

Jest to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Doświadczona kadra

Najważniejszym elementem, dzięki któremu nowoczesna flota może działać jest doświadczona kadra pracowników wspomagana systemami IT. Nasi spedytorzy monitorują pozycję pojazdu, utrudnienia w ruchu i prędkość, szacując czas przybycia samochodu do celu. Doświadczenie kierowców nieocenione jest podczas wyboru optymalnej trasy, łączącej bezpieczeństwo z czasem przejazdu.

Stawiamy na dbałość o środowisko!

Stawiamy na dbałość o środowisko! Nasze pojazdy spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i należą do liderów w średnim zużyciu paliwa. Wykorzystujemy również dodatek paliwowy AdBlue, który redukuje szkodliwe dla środowiska tlenki azotu. Zmniejszeniu zużycia paliwa sprzyja system, który posiada cała nasza flota – pomaga on kierowcy stosować się do zasad ecodrivingu.

Z nami ładunek zawsze jest pod kontrolą

Wszystkie samochody w MAKO VAN EXPRESS wyposażone są w monitoring GPS pokazujący aktualną pozycję, dzięki czemu o każdej porze wiemy gdzie znajduje się powierzony nam towar.