Zawsze na czas

Nie ma znaczenia jaki ładunek chcesz przewieźć, z MAKO VAN EXPRESS zawsze będzie na czas. Liczy się dla nas jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta.

Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, nasze samochody można spotkać na drogach całej Europy. Dysponujemy pojazdami ciężarowymi (DMC 40t) i dostawczymi (DMC 3,5t), których średni wiek to zaledwie 2 lata.

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS odczytujący takie dane jak pozycja, prędkość, obciążenie silnika. Dzięki temu w każdym momencie wiemy gdzie znajduje się towar, potrafimy również oszacować czas dotarcia samochodu do celu.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy zarówno z globalnymi firmami jak i indywidualnymi Klientami, którym zależy na tym, aby powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie i na czas w każde miejsce Europy.

Postaw na profesjonalistów

Przy użyciu aut dostawczych realizujemy transporty ekspresowe oraz przewozimy ładunki o mniejszych gabarytach. Większe towary transportujemy samochodami ciężarowymi. Nad bezpieczeństwem czuwają nasi kierowcy wspomagani nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny bezpieczeństwa, takimi jak asystent pasa ruchu (Lane Assist) czy system awaryjnego hamowania (Active Braking Assist).

O terminowość wszystkich dostaw dbają nasi doświadczeni kierowcy i spedytorzy, którzy poprzez systemy IT monitorują pozycję pojazdu, utrudnienia w ruchu czy prędkość. Nowoczesna i regularnie serwisowana flota eliminuje możliwość opóźnień wynikających z nieprzewidzianych awarii.