„Wszystko dla środowiska”

Dla MAKO VAN EXPRESS czas ekologicznych rozwiązań już nadszedł. Istotnym elementem naszych działań proekologicznych jest ochrona otaczającej nas natury oraz ludzkiego zdrowia. Jesteśmy świadomi oddziaływania samochodów na środowisko i staramy się ograniczyć ich negatywny wpływ na nasze życie.

Nasze auta codziennie pokonują dziesiątki tysięcy kilometrów, dlatego wybieramy modele najbardziej ekologiczne. U nas wszystkie samochody spełniają najbardziej surowe normy emisji spalin – EURO 6.

Dodatkowo są to też pojazdy najoszczędniejsze w swoich klasach, wyposażone w pakiety aerodynamiczne i opony o zmniejszonych oporach toczenia. Obniżeniu zużycia paliwa sprzyja system, który posiada cała nasza flota, pomaga on kierowcy stosować się do zasad ecodrivingu. Nieodzownym elementem pozwalającym wykorzystać potencjał floty jest wiedza naszych doświadczonych kierowców.

AdBlue – sprzymierzeniec natury

W celu minimalizowania szkodliwych tlenków azotu wydzielanych do atmosfery w MAKO ciężarówki zawsze wyposażone są w system SCR, w którym dzięki AdBlue szkodliwe związki zamieniane są w znacznym stopniu na lotny azot i parę wodną.