Firma MAKO VAN EXPRESS dysponuje nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych i dostawczych, co pozwala na elastyczne i efektywne dostosowanie się do potrzeb każdego klienta. W ramach transportu międzynarodowego oferuje przewóz zarówno ładunków całopojazdowych, jak i częściowych o masie do 24 ton.

Wśród samochodów ciężarowych firma posiada pojazdy o DMC (dopuszczalna masa całkowita) wynoszącym 40 ton oraz 7,2 ton, co umożliwia przewóz różnorodnych towarów o różnych gabarytach i masie. W ofercie znajdują się również samochody dostawcze o DMC wynoszącym 3,5 ton, dzięki czemu firma jest w stanie zaoferować przewóz mniejszych ładunków. Wszystkie pojazdy są wyposażone w monitoring GPS, co umożliwia ciągłe śledzenie pozycji towaru oraz szacowanie czasu dotarcia do celu. MAKO VAN EXPRESS dba o bezpieczeństwo przewożonych towarów i zapewnia wysoką jakość usług, dzięki czemu klienci zawsze mogą liczyć na terminową i fachową obsługę.

Dzięki temu oszczędzają
nasi Klienci i środowisko.

Flota szyta na miarę jest doceniana przez naszych Klientów.

Nie wiesz, czy możemy przewieźć Twój ładunek?

Skontaktuj się z nami – doradzimy, podpowiemy, pomożemy.

Kontakt z nami

Doświadczona
kadra

Najważniejszym elementem, dzięki któremu nowoczesna flota może działać jest doświadczona kadra pracowników wspomagana systemami IT. Nasi spedytorzy monitorują pozycję pojazdu, utrudnienia w ruchu i prędkość, szacując czas przybycia samochodu do celu. Doświadczenie kierowców nieocenione jest podczas wyboru optymalnej trasy, łączącej bezpieczeństwo z czasem przejazdu.

Stawiamy na dbałość
o środowisko

Nasze pojazdy spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin i należą do liderów w średnim zużyciu paliwa. Wykorzystujemy również dodatek paliwowy AdBlue, który redukuje szkodliwe dla środowiska tlenki azotu. Zmniejszeniu zużycia paliwa sprzyja system, który posiada cała nasza flota – pomaga on kierowcy stosować się do zasad ecodrivingu.

Z nami ładunek zawsze
jest pod kontrolą

Wszystkie samochody w MAKO VAN EXPRESS wyposażone są w monitoring GPS pokazujący aktualną pozycję, dzięki czemu o każdej porze wiemy gdzie znajduje się powierzony nam towar.

truck

DMC 3,5t

wymiary:
4,2 x 2,2 x 2,3h

ładowność:
1t

ilość palet:
8

truck

DMC 7,2t

wymiary:
6,1 x 2,45 x 2,7h

ładowność:
3,6t

ilość palet:
15

truck

DMC 40t

wymiary:
13,6 x 2,45 x 2,7h

ładowność:
24t

ilość palet:
33