Zawsze na czas

Nie ma znaczenia jaki ładunek chcesz przewieźć, z MAKO VAN EXPRESS zawsze będzie na czas. Liczy się dla nas jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta. Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, a nasze samochody można spotkać na drogach całej Europy. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami ciężarowymi (DMC 40t oraz DMC 7,2t) i dostawczymi (DMC 3,5t). Dzięki monitoringowi GPS w każdym momencie wiemy gdzie znajduje się towar, potrafimy również oszacować czas dotarcia samochodu do celu.

Współpraca

Współpracujemy z globalnymi firmami oraz indywidualnymi Klientami, którym zależy na tym, aby powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie i na czas w każde miejsce Europy.

Postaw na nas

Przy użyciu aut dostawczych realizujemy transporty ekspresowe oraz przewozimy ładunki o mniejszych gabarytach. Większe towary transportujemy samochodami ciężarowymi.

Terminowość

O terminowość wszystkich dostaw dbają nasi doświadczeni kierowcy i spedytorzy, którzy poprzez systemy IT monitorują pozycję pojazdu, utrudnienia w ruchu czy prędkość.